Flat Vibrator | Mini Vibration Motor & Coin | leader

Flat Vibrator | Mini Vibration Motor & Coin | leader

Përshkrim i shkurtër:

mini vibrating motor waterproof,3v cell phone coin flat vibrating vibration mini motor,coin flat vibrating micro motor;Excellent product performance, stable performance, factory direct sales


 • FOB Çmimi: US $ 0 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 3000000 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  mini vibration motor - competitive Prices;Quick Deliveries;Factory Automation, Packaging;

  http://www.leader-w.com/products/coin-type-motor/

  mobile vibrator

  Vendi i origjinës  Guangdong, China (Mainland)
  Numri Model  1027
  përdorim telefon celular, Watch dhe Band, Masazhere, aparate mjekësore dhe instrumentet
  vërtetim  ISO9001, ISO14001, OHSAS18001
  lloj Micro Motor
  ndërrim  furçë
  tipar dridhje
  Voltage vlerësuarat  3,0 (V) DC
  shpejtësi të vlerësuarat  10000rpm Min
  Vlerësuarat aktuale 80 mA max
  tension duke filluar  2.3 (V) DC
  testi Vibration  0.8 ± 0.2g
  tension operativ  2.7 ~ 3.3 (V) DC
  jetë  3.0V, 1S ON, 2S jashtë, 100,000 ciklet

  1027 弹片 pian


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !