Themeluar në vitin 2007, Leader Mikroelektronika (Huizhou) Co, Ltd, është një ndërmarrje ndërkombëtare integrimin e R & D, prodhimit dhe shitjes. Ne kryesisht prodhojnë motor sheshtë, motor lineare, brushless motor, motor Coreless, SMD motor, Air-modelimit motor, motor ngadalësim dhe kështu me radhë, si dhe motor mikro në zbatimin e multi-fushë.

Our Company:http://720.hnxmx.cn/qt/ahjzld/?from=singlemessage&isappinstalled=0

 • pajisje Workshop

  pajisje Workshop

 • certifikata kualifikimi

  certifikata kualifikimi

 • pajisjeve të zbulimit

  pajisjeve të zbulimit

 • Na kontaktoni

  Na kontaktoni

Arritje të reja

Produkte Featured

WhatsApp Online Chat !