Основана е во 2007 година, лидер на Микроелектроника (Huizhou) копродукции, Ltd е меѓународна претпријатие интегрирање на R & D, производство и продажба. Ние, главно, произведува рамен мотор, линеарен мотор, brushless мотор, coreless мотор, SMD мотор, клима моделирање мотор, забавување мотор и така натаму, како и микро мотор во мулти-полето апликација.

Our Company:http://720.hnxmx.cn/qt/ahjzld/?from=singlemessage&isappinstalled=0

 • работилница опрема

  работилница опрема

 • квалификација сертификат

  квалификација сертификат

 • опрема за детекција

  опрема за детекција

 • Контактирајте не

  Контактирајте не

Нови пристигнувања

Избрана Производи

WhatsApp Online Chat !